Novinky v Czech Home Capital

CS | EN | DE

Náš tým

Martin Gillar

Generální ředitel, člen představenstva, akcionář

Martin se přes 10 let pohybuje ve vrcholovém managementu veřejných a soukromých korporací.

Své zkušenosti získal při řízení nejvýznamnějších společností v daných segmentech trhu v České republice (Dopravní podnik hl. města Prahy předseda představenstva a generální ředitel, Česká pošta, ČD telematika) Zahraniční zkušenosti získal na odborných stážích v Hongkongu, Lisabonu a Bruselu se zaměřením na rozvoj nájemního bydlení.

Jiří Klička

Finanční ředitel

Jiří je mladá a dynamická krev našeho managementu, pro kterého jsou výzvy každodenním hnacím motorem. Jeho touhy po kompletním přehledu ze světa financí vykrystalizovaly ve zkušenosti z řízení a dozoru od malých rodinných firem až po zaměření na mezinárodní holdingy. Největší pozornost věnuje nastavování procesů s dopadem do financí a jejich zefektivňování pro zajištění hladké transformace každodenních činností až do komplexního přehledu o pozici a směřování holdingu. Krása financí je v existenci uceleného systému, kdy vše je propojeno se vším a existuje vedle sebe ve společné rovnováze.

Daniel Bacík

Obchodní ředitel

Dan je zkušený a rozvážný element našeho řídícího teamu. Pracovní zkušenosti vstřebal zejména ve velkých mezinárodních společnostech v oborech Property, Asset managementu nemovitostí, v nájemním bydlení, ale i v retailovém bankovnictví. Je orientován na jednoduchost a efektivitu všech procesů, jejichž výsledkem je maximální přidaná hodnota služeb pro zákazníka a finanční benefit pro akcionáře.

Alena Votavová

Country managerka, Německo

Alena je jednou z nejčerstvějších posil managementu. Z pozice Country managerky, je zodpovědná za rozvoj skupiny CZECH HOME CAPITAL v Německu, kde zastřešuje a koordinuje naše záměry a projekty. Zkušenosti v oblasti nemovitostí v minulosti nasbírala jako jednatelka developerské společnosti s německým vlastníkem, která se zabývala projekty nákupních center v oblasti Liberecka. Jednoznačným přínosem je pro nás jeji perfektní znalost německého jazyka, což ve spojení se zkušenostmi z oblasti obchodu, marketingu a důrazem na organizační schopnosti, z Aleny dělají výjimečnou kolegyni.

Jan Kobylka

Country manager, Česká republika

Honza své profesní dovednosti získal ve vedení společností poskytující služby v oblasti správy budov a integrovaného facility managmentu. Přes 17 let působil ve společnostech zajišťující provoz nemovitostí napříč celou Českou republikou. Jeho cílem je zajištění bezpečného a bezproblémového provozu spravovaných objektů, poskytování kvalitních služeb klientům a uživatelům budov.